15 Νοε 2017

Το Σάββατο η πρεμιέρα του Πρωταθλήματος της Β' κατηγορίας κόντρα στον ΑΠΟΕΛ

ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
ΕΝΑΡΞΗ: 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΟΜΑΔΕΣ: 8 (Α.Ο. Κάστρο Μονεμβασίας, ΑΠΟΕΛ, Άρης Σκάλας, ΑΓΟΝΓ Γυθείου, Πάνας Κανδήλας, Γ.Σ. Φιλαθλητικός, ΑΠΣ Λύκοι Σπάρτης, Κροκεατικός)
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 14
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
1η Αγωνιστική: Α.Ο. Κάστρο Μονεμβασίας - ΑΠΟΕΛ
                            Πάνας Κανδήλας - Γ.Σ. Φιλαθλητικός
                            ΑΓΟΝΓ Γυθείου - Άρης Σκάλας
                            Κροκεατικός - ΑΠΣ Λύκοι Σπάρτης
2η Αγωνστική: ΑΓΟΝΓ Γυθείου - ΑΠΟΕΛ
                            Γ.Σ. Φιλαθλητικός - Α.Ο. Κάστρο Μονεμβασίας
                            ΑΠΣ Λύκοι Σπάρτης - Πάνας Κανδήλας
                            Άρης Σκάλας - Κροκεατικός
3η Αγωνιστική: Α.Ο. Κάστρο Μονεμβασίας - ΑΠΣ Λύκοι Σπάρτης
                             Πάνας Κανδήλας - Άρης Σκάλας
                             Κροκεατικός -ΑΓΟΝΓ Γυθείου
                             ΑΠΟΕΛ - Γ.Σ. Φιλαθλητικός
4η Αγωνιστική: Άρης Σκάλας - Α.Ο. Κάστρο Μονεμβασίας
                             ΑΓΟΝΓ Γυθείου - Πάνας Κανδήλας
                             Κροκεατικός - ΑΠΟΕΛ
                             ΑΠΣ Λύκοι Σπάρτης - Γ.Σ. Φιλαθλητικός
5η Αγωνιστική: Α.Ο. Κάστρο Μονεμβασίας - ΑΓΟΝΓ Γυθείου
                             Πάνας Κανδήλας - Κροκεατικός
                             ΑΠΟΕΛ - ΑΠΣ Λύκοι Σπάρτης
                            Γ.Σ. Φιλαθλητικός - Άρης Σκάλας
6η Αγωνιστική: Κροκεατικός - Α.Ο. Κάστρο Μονεμβασίας
                             Πάνας Κανδήλας - ΑΠΟΕΛ
                             ΑΓΟΝΓ Γυθείου - Φιλαθλητικός
                            Άρης Σκάλας - ΑΠΣ Λύκοι Σπάρτης
7η Αγωνιστική: Α.Ο. Κάστρο Μονεμβασίας - Πάνας Κανδήλας
                            ΑΠΟΕΛ - Άρης Σκάλας
                            Γ.Σ. Φιλαθλητικός - Κροκεατικός
                           ΑΠΣ Λύκοι Σπάρτης - ΑΓΟΝΓ Γυθείου

ΓΗΠΕΔΑ: Πάνας Κανδήλας (ΑΚΔ Τρίπολης), Α.Ο. Κάστρο Μονεμβασίας (ΚΔΓ Μολάων), ΑΠΟΕΛ (ΚΔΓ Μολάων), Γ.Σ. Φιλαθλητικός (ΔΓ Σπάρτης), ΑΠΣ Λύκοι Σπάρτης (ΔΓ Σπάρτης), Άρης Σκάλας (ΔΓ Βλαχιώτη), Κροκεατικός (ΔΓ Βλαχιώτη), ΑΓΟΝΓ Γυθείου (ΔΓ Βλαχιώτη)

Α.Ο. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Έτος Ίδρυσης: 2010
Έδρα: ΚΔΓ Μολάων
Χρώματα εμφάνισης: Μπλέ - Κίτρινο
Προπονητής: Μάνος Φουντουλάκης
Πρόεδρος: Κουλουβάκος Βασίλης
Κατάταξη 2016-17: 4η (Β' Κατηγορίας ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ)
ΡΟΣΤΕΡ 2017-18:  ΤΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
                                 ΖΩΤΑΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
                                 ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
                                 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
                                 ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
                                 ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
                                 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
                                 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
                                 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
                                 ΜΠΙΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
                                 ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
                                 ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
                                 ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
                                 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΝΙΚΟΣ
                                  ΖΕΡΙΓΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ήρθαν: Μανιατάκος Ηλίας (Λακωνικός), Παπαδάκος Σωτήρης (Σπαρτιατικός), Σταθάκος Γιάννης (Σπαρτιατικός), Τούντας Δημήτρης (Παιδικό), Ζώταλης Ταξιάρχης (Παιδικό), Ψυχογυιός Νίκος (Παιδικό), Σταματάκος Παναγιώτης (Παιδικό), Φουντουλάκης Μάνος (Προπονητής).
Έφυγαν: Μιχαλακούδης Μιχάλης, Φωτόπουλος Γιάννης, Παρασκευόπουλος Νίκος, Παρασκευόπουλος Τάσος, Καρδιακίδης Γιάννης.
Νέα Δελτία: Παπαδάκης Γιάννης, Μπραντίτσας Νίκος

ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΜΑΝΟΥ ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ):
O Μάνος Φουντουλάκης αποτέλεσε εναν απο τους ιδρυτές της ομάδας μας και εχει συνδέσει το όνομά του με πολλές επιτυχίες στα παιδικά και εφηβικά τμήματα της ομάδας μας. Τη σεζόν 2011-12 οδήγησε το εφηβικό τμήμα στην 1η θέση στον όμιλο της Ν. Λακωνίας και στη συνέχεια στον τελικό της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ. Την αμέσως προηγούμενη χρονιά (2010 - 2011) το παιδικό με προπονητή τον Εμμανουήλ Φουντουλάκη και πρωταγωνιστές  τους Στράτο Προτώγηρο, Ιάκωβο Μάρκο, Τάσο Κοντόπουλο, Θοδωρή Πάτουχα κλπ. κατέλαβαν την 1η θέση του ομίλου μας στην ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ και έπαιξαν στο Final Four οπου κατέλαβαν τελικά τη 2η θέση στο πρωτάθλημα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ. Τη σεζόν 2012-2013 η αντρική ομάδα με προπονητή τον Εμμανουήλ Φουντουλάκη και με ρόστερ που αποτελείτο από παιδιά της εφηβικής ομάδας, κέρδισαν πανάξια την άνοδο από τη Γ' κατηγορία της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ στη Β' κατηγορία. Η εφηβική ομάδα της ίδιας σεζόν (2012-13) κέρδισε δίκαια την 1η θέση στον όμιλό της Ν. Λακωνίας και έφτασε μέχρι τον τελικό της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ για 2η συνεχόμενη χρονιά.

ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ ΗΛΙΑ:
Ξεκίνησε να παίζει στην ομάδα του Γυθείου, πήρε μεταγραφή στην Α’ ΕΣΚΑ Αθηνών στην Άμιλλα Περιστερίου για μία σεζόν, επέστρεψε στο Γύθειο , όπου η ομάδα πέτυχε την άνοδο στην Ά ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ. Αγωνίστηκε με την ομάδα του Γυθείου στην Ά ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ από όπου πήρε μεταγραφή για τον Σπαρτιατικό Γ.Σ.. Με τα χρώματα του Σπαρτιατικού αγωνίστηκε επί σειρά ετών πηγαίνοντας σε τελικούς της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ τρείς φορές και πετυχαίνοντας την άνοδο στην Γ’ Εθνική κατηγορία δύο φορές, τις σεζόν 2008-2009 και 2014-2015. Την σεζόν 2015-2016 αγωνίστηκε με τον Σπαρτιατικό στην Γ’ Εθνική. Την σεζόν 2016-2017 αγωνίστηκε με την ομάδα του Λακωνικού όπου η ομάδα αναδείχθηκε πρωταθλήτρια στην Β' ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ και πέτυχε την άνοδο στην Α’ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ.

ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΤΑΘΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΗ:
Ξεκίνησε να παίζει στην ομάδα του Γυθείου με την οποία αγωνίστηκε στην Ά ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ. Πήρε μεταγραφή στον Σπαρτιατικό όπου αγωνίστηκε επί σειρά ετών, πηγαίνοντας σε τελικούς της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ τρείς φορές και πετυχαίνοντας την άνοδο στην Γ΄Εθνική κατηγορία τη σεζόν 2014-2015 όπου και ψηφίστηκε μέλος της καλύτερης πεντάδας της χρονιάς. Τη σεζόν 2015-2016 αγωνίστηκε με τον Σπαρτιατικό στη Γ΄Εθνική.

ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΗ:
Θέση: SG Ημ.Γεν.: 05/03/1986 Υψος: 190cm Βάρος: 85 kg

Ξεκίνησε να παίζει μπάσκετ στον ΑΓΟΝΓ ΓΥΘΕΙΟΥ. Αποτέλσε μέρος της ομάδας το διάστημα 1996-2001. Τη σεζόν 2002-2003 αγωνίστηκε στα ΣΟΥΡΜΕΝΑ στην Α' ΕΣΚΑΝΑ και επέστρεψε την αμέσως επόμενη σεζόν στο Γύθειο όπου το διάστημα 2004-2007 αγωνίστηκε με τη φανέλα του ΑΓΟΝΓ ΓΥΘΕΙΟΥ. Τη σεζόν 2008-2009 πήρε μεταγραφή και αγωνίστηκε για την ομάδα ΑΣ ΜΑΝΗ και την αμέσως επόμενη σεζόν 2010-2011 επέστρεψε για να αγωνιστεί για τρίτη φορά στον ΑΓΟΝΓ ΓΥΘΕΙΟΥ. Τη σεζόν  2012-2013 μετακόμισε στην ομάδα της Σπάρτης τον ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟ ΓΣ για να επιστρέψει εκ νέου τη σεζόν 2014-2015 στον ΑΓΟΝΓ ΓΥΘΕΙΟΥ. Την περσινή σεζόν 2016-2017 αγωνίστηκε για δεύτερη φορά με τα χρώματα του ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΥ ΓΣ για να φτάσει η στιγμή που θα πάρει μεταγραφή για την ομάδα μας στην οποία και θα αγωνιστεί την τρέχουσα σεζόν.Έχει πάρει μέρος σε 4 ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΣΤΗΝ Α' ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ εκ των οποίων πανηγύρισε την άνοδο στη Γ' εθνική κατηγορία μια φορά - έχει αναδειχθεί 3 φορές πρώτος σκόρερ στην Α' ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ - καθώς επίσης 4 φορές πρώτος στα τρίποντα επίσης στην Α' ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ.


Η ομάδα μας βρίσκεται στο στάδιο της προετοιμασίας για τη νέα σεζόν και μέσα στο πλαίσιο αυτό θα πραγματοποιήσει αρκετούς φιλικούς αγωνές  προκειμένου να παρουσιαστεί όσο το δυνατόν πιο έτοιμη στο εναρκτήριο παιχνίδι του πρωταθλήματος της Β' Κατηγορίας κόντρα στον ΑΠΟΕΛ. Στα πρώτο φιλικό που έδωσε κόντρα στον Σπαρτιατικό Γ.Σ. μια ομάδα που τη χωρίζει μια ολόκληρη κατηγορία (αγωνίζεται στην Α' Κατηγορία) απο την ομάδα μας, με πολύ έμπειρους παίκτες και η οποία πριν 2 χρόνια αγωνιζόταν στη Γ' Εθνική Κατηγορία, κέρδισε με 51-68 αφήνοντας πολλές υποσχέσεις για το μέλλον αν και ακόμα είναι πολύ νωρίς για να βγούν ασφαλή συμπεράσματα. Ωστόσο η εμφάνιση αυτή δείχνει οτι η ομάδα μας βαδίζει σωστά. Στο δεύτερο φιλικό αγώνα η ομάδα μας έπαιξε κόντρα στον Άρη Σκάλας στο κλειστό του Βλαχιώτη. Σε αυτό το παιχνίδι η ομάδα μας δεν βρήκε αντίσταση και κατάφερε να κερδίσει εύκολα, γεγονός που δείχνει οτι σίγουρα θα πρωταγωνιστήσει στο φετινό πρωτάθλημα της Β' Κατηγορίας της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, καθώς η ομάδα της Σκάλας αποτελεί μια παραδοσιακά καλή ομάδα της κατηγορίας την οποία δύσκολα την καταβάλει κάποιος αντίπαλος, ειδικά στην έδρα της. Στο τρίτο φιλικό παιχνίδι η ομάδα μας αντιμετώπισε εκ νέου τον Σπαρτιατικό Γ.Σ. στο κλειστό γυμναστήριο της Σπάρτης. Πραγματοποίησε μία ακόμα πολύ καλή εμφάνιση επικρατώντας του πολύ αθλητικού Σπαρτιατικού Γ.Σ. με 70 - 56. Αναλυτικά το μάτς με αριθμούς:
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ "ΚΑΣΤΡΟ"  56-70
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: Α: 14-24, Β: 10-19, Γ: 17-17, Δ: 15-10
ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ: Α: 14-24, Β: 24-43, Γ: 41-60, Δ: 56-70
Α.Ο. ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ "ΚΑΣΤΡΟ" (ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ):
ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ 2, ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 7, ΖΕΡΙΓΓΑΣ 2, ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ 27 (8/12 2ΠΟΝΤΑ, 3/5 3ΠΟΝΤΑ, 2/2 ΕΛ.ΒΟΛΕΣ, 12 Ρ.), ΤΟΥΝΤΑΣ 2, ΣΤΑΘΑΚΟΣ 20 (9/11 2ΠΟΝΤΑ, 2/3 ΕΛ.ΒΟΛΕΣ 7 Ρ.), ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ, ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ 10 (5/7 2ΠΟΝΤΑ, 10 Ρ.)
     
Το αναλυτικό πρόγραμμα του Β' Ομίλου της Β' Κατηγορίας Ανδρών της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ για τη σεζόν 2017-18 είναι το εξής:
Προγράμμα Β΄ Κατηγ. Ανδρών (Β΄ Όμιλος), 2017-2018 

1η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΟΝ/ΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ - ΑΠΟΕΛ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-11-2017 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:30
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00
ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00
2η Αγωνιστική
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΜΟΝ/ΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00
ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:00
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΑΠΟΕΛ ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 19:00
3η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΟΝ/ΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ - ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-12-2017 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. - ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-12-2017 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00
ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-12-2017 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00
ΑΠΟΕΛ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-12-2018 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00
4η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΟ ΜΟΝ/ΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-12-2017 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 19:00
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΣΑΒΑΒΤΟ 09-12-2017 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:00
ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΠΟΕΛ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:30
ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 11-12-2017 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
5η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΟΝ/ΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ. - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00
ΑΠΟΕΛ - ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 20:00
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00
6η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΟ ΜΟΝ/ΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-01-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ. - ΑΠΟΕΛ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-01-2018 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-01-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-01-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 20:00
7η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΟΝ/ΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ. ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 20:00
ΑΠΟΕΛ - ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00
ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00
8η Αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ - ΑΟ ΜΟΝ/ΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-01-2018 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:30
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-2018 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-01-2018 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:00
9η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΟΝ/ΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. - ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00
ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-01-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00
ΑΠΟΕΛ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00
10η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΟ ΜΟΝ/ΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 03-02-2018 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΠΟΕΛ ΣΑΒΒΑΤΟ 03-02-2018 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00
11η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΟΝ/ΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ - ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00
ΑΠΟΕΛ - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 12-02-2018 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
12η Αγωνιστική
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΑΟ ΜΟΝ/ΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-02-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:30
ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΚΥΡΙΑΚΗ 25-02-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 19:30
ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΟΕΛ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-2018 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-02-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:30
13η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΟΝ/ΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-2018 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00
ΑΠΟΕΛ - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-2018 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 19:00
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-03-2018 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-03-2018 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00
14η Αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. - ΑΟ ΜΟΝ/ΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 10-03-2018 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΠΟΕΛ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:00
ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:00
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 19:00